Menu Zamknij

Zasłony zaciemniające z karniszem – Kwirynów

Zasłony zaciemniające z karniszem

Tym razem Klientka zdecydowała się na zasłony zaciemniające z karniszem. Zasłony te spełniają jednak nie tylko dekoracyjną, ale również praktyczną funkcję. Dzięki grubej warstwie materiału Klientka chciała uzyskać efekt mocno zaciemniający gdyż nie przepadała za damiarem promieni słonecznych. Dodatkowym efektem na jaki liczyła była możliwość dłuższego snu.  Zasłony zaciemniające z karniszem BLACKOUT  w kolorze zielonym nie tylko udekorowały okna, ale również zapewniły optymalną ochronę przed światłem słonecznym, gdyż stopień zaciemnienia w nich wynosi aż do 80-90%.

Zasłony zaciemniające, które zostaly zamontowane u Klientki wykonane są z wysokiej jakości grubej, miękkiej w dotyku i nieprzepuszczającej światła tkaniny o nieznacznym satynowym połysku.

Jej bezpretensjonalna prostota sprawia, że znakomicie prezentuje się we wnętrzach urządzonych w funkcjonalnym, nowoczesnym stylu. Wszyta w górnej części taśma marszcząca sprawia, że po zawieszeniu tkanina miękko się układa i znakomicie prezentuje.

Inne realizacje osłon okiennych typu blackout dostępne są np. TUTAJ.