Menu Zamknij

Żaluzja perforowana 25 mm, Postępu, Warszawa

Żaluzja perforowana 25 mm

Żaluzje aluminiowe perforowane od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na ich funkcjonalność i możliwość regulowania zaciemnienia wnętrza. Wykorzystywane najczęściej w pomieszczeniach słonecznych. Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną. Żaluzje mogą być wykonane z lameli o szerokości: 25 mm i 50 mm. W związku z tym żaluzja perforowana 25 mm była pierwszym wyborem firmy, która zdecydowała się na nasze usługi.

Żaluzja perforowana 25 mm bardzo dobrze wytłumia i odbija promienie słoneczne. Jednakże w przypadku tego konkretnego zlecenia główną funkcją jaką miała spełniać było zasłonięcie widoku środka pomieszczenia przed osobami, które znajdują się w korytarzu. Perforacja pozwala na dopływ światła do pomieszczenia nawet przy zamkniętej żaluzji a dodatkowo możliwość widzenia co się dzieje na korytarzu.

Klient wybral uniwersalny i ponadczasowy kolor srebrny lamelek( listków). W ofercie mamy więcej kolorów żaluzji z dziurkami. Poniżej przykładowa kolorystyka.

Listki żaluzji 25 mm mają grubość 0,21 mm.

Żaluzje aluminiowe perforowane 25 mm mają bardzo dobrą relację ceny do jakości. Są to dobrej jakości oslony w ekonomicznym wariancie.

Inne przykłady dla produktu żaluzja perforowana 25 mm znajdą Państwo tutaj lub tutaj.

Ż