Menu Zamknij

Tanie napędy elektryczne do rolet

Tanie napędy elektryczne do rolet

Roleta zewnętrzna jest urządzeniem, które działanie oparte jest na nawijaniu ruchomo połączonych elementów na wałek nawojowy. Wśród modeli dostępnych na rynku możemy wyróżnić wersje okienne, garażowe i przemysłowe. W zależności od indywidualnych życzeń klienta takie rolety mogą zostać zamontowane na elewacji budynku, w wersji fasadowej, naokiennej, nadprożowej  lub jako systemy zintegrowane. Tanie napędy elektryczne do rolet z naszej firmy pomogly już wielu naszym Klientom.

Największy komfort użytkowania zapewniają rolety z nowoczesnymi silnikami elektrycznymi, które są ucieleśnieniem nowatorskich technologii. Wbrew pozorom takie udogodnienia wcale nie muszą rujnować naszego budżetu domowego.

W sprzedaży dostępne są tanie silniki do rolet Stare Babice , które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Każdy projekt powstaje w oparciu o wysokiej jakości materiały oraz przy współpracy specjalistów z zakresie nowoczesnych technologii. Sterowanie roletami przy wykorzystani takich systemów odbywa się przy pomocy przełączników lub pilota, dzięki czemu takie projekty gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

Tanie napędy elektryczne do rolet Stare Babice to doskonała propozycja dla osób ceniących funkcjonalność oraz nowoczesność, a także troszczą się o kondycję domowego budżetu.

Silnik AXIS NeoM do rolet VERANDA

  • mechaniczne krańcówki
axisneo1
axisneo2

Silnik do rolet RATIO

  • Silnik NICE AXIS = NeoPlus 8 lub 15/16
  • do systemów 120, 125, 103, 90, XXL, XL, Markizoleta, ZIIIP
ratio1
ratio2

Tanie silniki do rolet sprawdzają się zarówno w przypadku serwisu rolet zewnętrznych jak i montażu markiz tarasowych.