Menu Zamknij

Rolety wolnowiszące, Stare Babice, Rynek

Rolety wolnowiszące to dosyć popularne rozwiązanie dla dużych otworów okiennych. Jest to jedna z bardziej ekonomicznych opcji na zasłonięcie okien majacych ponad 200 cm szerokości.

Roletę wolnowiszącą standard 32 mm, wykonanujemy w różnorodnej kolorystyce: białym, kremowym, szarym, antracytowym oraz czarnym. Maksymalne gabaryty wykonania rolety: 220 cm – szerokość i 300 cm – wysokość. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania profilu montażowego.

Rolety wolnowiszące standard 43 mm, wykonujemy w różnych kolorach: białym, kremowym, szarym, antracytowym oraz czarnym. Maksymalne gabaryty wykonania rolety: 250 cm – szerokość i 300 cm – wysokość. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania profilu montażowego.

Roleta wolnowisząca standard 50 mm dostępna jest w kolorze białym. Jedną z większych jej zalet jest możliwość wykonania na dużych powierzchniach: 300 cm – szerokość i 300 cm – wysokość.

Realizacje związane z roletami wolnowiszącymi można obejrzeć tutaj lub poczytaj o rodzajach rolet i ich plusach i minusach w TYM miejscu.