Menu Zamknij

Plisy okrągłe – Borzęcin Duży, Kosmowska

Plisy są obecnie jednym z najpopularniejszych rodzajów osłon okiennych. Klienci doceniają je za duży wybór rodzajów oraz kolorów materiałów. Materiały plisowane można czyścić w wodzie w max. 30 stopniach co bardzo chwalą sobie Klienci. Ważną cechą plis jest również to, że można je wykonać na większość okien, nawet tych nietypowych. W tym artykule opisywaliśmy realizację z plisami trójkątnymi . W tym wpisie chcemy zwrócić uwagę na inny ciekawy kształt okna – tzw. bawole oko. Pod tą nazwą kryje się okno okrągłe. Najczęściej jest ono niedużych rozmiarów i występuje w frontowej części domu. Aby je zasłonić idealnie nadają się plisy okrągłe.

Ten model plis do okien okrągłych nazywany jest u większości producentów roboczą nazwą AB62

Plisy do okien okrągłych występują w 1 wariancie obsługi: za pomocą uchwytu . W związku z tym niektóre modele z uchwytem w przypadku dużych rozmiarów dla stabilności i możliwości obsługi producent wyposaża są w pręty poliwęglanowe. Jest to jeden z typów plis, który oprócz pomiaru wymaga wykonania szablonu z tektury lub kartonu.

W związku z tym, że nadal Klienci nie mają świadomości jak zasłonić inne rodzaje swoich nietypowych okien pokazujemy inne realizacje z nietypowymi kształtami. Znajdują się on np. tutaj.

Poniżej zdjęcia z realizacji – plisy okrągłe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *