Menu Zamknij

Markiza Silvi – pełna kaseta

Markiza Silvi

Markiza Silvi należy do grupy markiz Premium i jest markizą w pełnej kasecie. Jest ona dostępna w ofercie polskiego producenta markiz – firmy SolarBreaker.

Markiza kasetowa Silvi to doskonały sposób na ochronę dużej powierzchni przed
warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu, intensywne nasłonecznienie itp. Materiały użyte do produkcji są wyjątkowo odporne, a przy ich wykonaniu przyłożona została duża waga do estetyki. Markizę kasetową Silvi możemy sterować silnikiem. Dzięki temu może być zintegrowana z czujnikami wiatru i nasłonecznienia, które automatycznie otworzą lub zamkną markizę w razie
potrzeby.
Łatwy i elastyczny montaż – markizę Silvi można zamontować zarówno do sufitu jak i do ściany.

Markiza Silvi dostępna jest w 4 podstawowych kolorach konstrukcji + wszystkie inne kolory RAL za dopłatą 10%.

Cechą wyróżniającą markizę Silvi wśród markiz innych producentów jest możliwość zastosowania na niej systemu fotowoltaicznego. Markiza Silvi jest oprócz markizy Panarea jedyną na polskim rynku markizą w której można zastosować system paneli fotowoltaicznych , które w połączeniu ze specjalnym silnikiem pozwalają na korzystanie z markizy bez podłączania okablowania!

Markiza silvi

Markiza może posiadać po całej swojej szerokości panel fotowoltaiczny. Panel może występować również na kawałku markizy, ma to jednak wpływ na mniejszą ilość zbieranego prądu ze słońca.

W większości przypadków panel solarny montujemy na kasecie markizy. W przypadku, gdy nie ma możliwości zastosowania panelu na markizie ( np. montaż odbywa się do sufitu we wnęce) jest możliwość zamontowania panelu oddzielonego od markizy np. na ścianie budynku lub np. na jego dachu.

Markizę wykonujemy pod wymiar wedle poniższych minimalnych i maksymalnych wymiarów.

Szerokość: Minimum – 200 cm i Maksimum 600 cm

Wysięg: Minimum – 150 cm i Maksimum 350 cm

Minimalny kąt ustawienia markizy to 5 %, fabrycznie ustawiamy 15%, a maksymalny to 60%.

Markiza silvi

1 Komentarz

  1. Pingback:Podpory do markiz | DepartamentRolet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *