Menu Zamknij

Markiza bez kasety Mezzo, Ołtarzew

Mezzo

Klientka z Ołtarzewa zaprosiła nas do swojego domu abyśmy zaproponowali najlepsze rozwiązanie aby osłonić taras domu od dużego nasłonecznienia. Dodatkowo Klientka chciała uzyskać efekt dodatkowego pomieszczenia na tarasie. Cała rodzina mogłaby spędzać tam dużo czasu, spożywać posiłki i korzystać z ciepłych dni będąc jednocześnie odsłoniętymi od ostrych promieni słonecznych. Korzystając z tego,że dom miał częściowo zadaszony taras, zaproponowaliśmy rozwiązanie typu markiza bez kasety Mezzo.

Zleciliśmy wykonanie markizy firmie MOL. Obudowa zostałą wybrana w kolorze kremowym. Producent wyprodukował markizę szerokości 420 cm a wysięg ustawiono na 350 cm. Klientka zdecydowała się na falbanę z wykończeniem typu Fala długości 27 cm. Markiza bez kasety Mezzo posiada napęd w systemie ręcznym z korbą długości 180 cm.

Markizy bez kasety Mezzo mogą mieć minimalną szerokość 360 cm a maksymalnie nawet 1200 cm ! Wysięg w tej markizie zaczyna się od 250 cm a maksymalna jego wartość to 350 cm. W przypadku markiz powyżej 840 cm , markiza przyjeżdza przedzielona i składa się ją w jedną szerokość na miejscu montażu.

Jest możliwość dodania do tego modelu markizy oświetlenia LEDowego na ramionach i belce frontowej.

W przypadku markizy o wymiarach od 600 cm szerokości i 250 cm wysięgu stosuje się 3 ramiona, od 840 cm producent daje cztery ramiona w przypadku wielkości markizy 1080×250 i 1200×250 markiza posiada 5 ramion !.

Inny rodzaj markizy bez kasety pokazany jest w tej realizacji.

Markizy w półkasecie można obejrzeć tutaj.