Menu Zamknij

Daszek do markizy – czy warto ?

Rozwiązania markizowe jakie są oferowane na rynku polskim , możemy najogólniej podzielić na trzy główne typy. Markizy w pełnej kasecie, markizy w półkasecie i markizy bez kasety. Ten ostatni system jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym ale też nie zawsze jest zalecany do montażu. Jakie rozwiązanie wybrać gdy chcemy zamontować markizę na ścianie, na której nie ma naturalnego zadaszenia ? Gdy nad projektowaną markizą nie ma okapu lub sufitu balkonu markiza bez kasety nie wydaje się dobrym rozwiązaniem. Nawet po zwinięciu materiału w górnej części rury nawojowej nawinięty materiał nie ma osłony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. To powoduje, że część materiału może szybko się brudzić. Tego typu problem rozwiązuje daszek do markizy.

View post on imgur.com

Daszek do markizy z naszej oferty jest w całości wykonany z aluminium. Producent może go pomalować proszkowo na różne kolory. Ważne jest to, że daszek jest konstrukcją uniwersalną i sprawdza się w większości markiz dostępnych na rynku.

Dostępne kolory bez dopłat :

daszrk do markizy

Więcej o dylematach czy lepiej wybrać markizę w pełnej kasecie, półkasecie czy bez kasety ale z daszkiem w tym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *